واقعیت مجازی بازار و اولین شبکه کسب و کار کشور
خريد آسان و سريع از مغازه هاى محل
ورود به نقشه
SimSanie.ir
طرح آزمایشی « سيم ثانيه »

چرا سیم ثانیه ؟


خرید لوازم و مایحتاج روزمره یکی از ضروری ترین گرفتاری های اشخاص است که در طول روز باید برای انجام آنها وقت و انرژی صرف نمایند و از طرفی فروشگاه های مختلف محلی نیز باید سعی کنند بر اساس رفع نیاز ارباب رجوع و همسایگان ارائه خدمات درست و به موقع انجام دهند.

در این بین فروشگاه ها سعی میکنند جهت رفاه حال همسایگان اشتراکی بین خود و مشتریان ایجاد نمایند تا بصورت تلفنی اقلام مورد نیاز را بهنگام توزیع نمایند تا مشتریان خود را از دست ندهند .

اکنون در عصر اینترنت و موبایل این امر به صورت مجازی، با ابزارهای پیشرفته بسی راحت تر و موثرتر شده است چرا که مشغولی تلفن و شلوغی ساعات کاری فروشگاه ها عملا جوابگویی را برای مشتریان تلفنی و همچنین یادداشت موارد فاکتوری و از طرفی آماده سازی فاکتورات و ارسال آنها به مشتریان در ساعات پیک کار فروشگاه یا امکان پذیر نبوده یا به صورت ناقص و سخت و همراه با از دست دادن مشتریان دیگر انجام خواهد گرفت در حالی که با داشتن سامانه ای سهل و آسان که بتواند سرعت کار را بالا برده و از عدم توانایی جوابگویی به تلفن در آن واحد به چند نفر و یا در انتظار نگه داشتن مشتریان به علت اشغالی خط تلفن و از طرفی حذف زمان یادداشت فاکتورات و از همه این ها مهم تر عدم رد شدن یا گم شدن فاکتور به علت ثبت در سیستم، همه و همه باعث خواهد شد که هر دو طرف مشتری و فروشگاه، هم وقتشان از بین نرود و هم کلافه نشوند و این یعنی کیفیت برتر در مشتری مداری و سرعت عمل در امر مهم فروش.

همچنین باید متذکر شد اگر هر فروشگاهی تصمیم بگیرد رأساً دیتاسنتری راه اندازی نموده و سایت و پایگاه اپ مجازی ایجاد و برنامه اپ موبایلی طراحی نماید قطعاً هزینه های بالا و سنگینی را برای اجرای آن باید پرداخت کرده و زمان و انرژى بسيارى را براى راه اندازى آن صرف نمايد ، که به هیچ عنوان مقرون به صرفه نخواهد بود و از طرفی هزینه های نگهداری چنین سیستم هایی بسیار سنگین و بالا خواهد بود که در طول سال باید پرداخت گردد.

شرکت سنجش پرداز مفتخر است اعلام دارد سامانه سیم ثانیه با تمامی امکانات موجود و جامعیت دید و اشراف بر همه مشاغل محلی همه این قابلیت ها را یکجا با هزینه‌ای بسيار اندك ( به ازای هر مشتری فقط 500 ريال درماه ) را برای فروشگاه های محلی باتمامی امکانات ایجاد نماید.

سامانه سیم ثانیه میکوشد تا برای راحتی و آسایش و سرعت بخشی در خدمات رسانی محلی بین فروشگاه ها و مشتریان سامانه ای درخور و با کیفیتی بالا و در عین سادگی و راحتی براى استفاده عموم با سطح معلومات متفاوت که امکان بهره برداری برای همگان سهل و امکان پذیر باشد را ارائه نماید . تا هرکس با در دست داشتن موبایل شخصی خود بتواند به راحتی از مغازه های محل خرید روز خود را انجام دهد.

باید ازعان داشت این سامانه کمک شایانی را در افزايش میزان فروش فروشگاههای محترم زیر مجموعه خود خواهد داشت.

هزینه های ناچیز سامانه سیم ثانیه در قبال میزان خدمات و افزایش درآمد هر فروشگاهی در واقع بسيار ناچیز و غیرقابل مقایسه با طراحی سامانه های مشابه می باشد.

به قطعیت در عصر دنیای مجازی کسانی که از این دنیای جدید دور باشند متضرران آینده خواهند بود و برد با کسانی است که همگام با این دنیا خود را به روز رسانی نمایند.

البته میدانیم هزینه های سنگین اجرای این نوع پروژه ها ، مانع بزرگی بر سر راه اجراى آن است ولی شرکت سنجش پرداز با یک ربع قرن تجربه و فعالیت در حوزه آی تی و هوش مصنوعی، با طراحی و پیاده سازی سامانه جامعی به نام « سیم ثانیه » اين مشكل را از سر راه عزيزان :
کسبه و فروشگاه ها و مغازه داران و شرکت های خدماتی و هر مرکز تجاری فعال و مرتبط با مشتریان شامل : سوپر مارکت ها ، لبنیاتی ها ، فروشگاه های مواد بهداشتی و شوینده ، رستوران ها ، تهیه غذاها ، فست فودها ، آژانس و پیک ها ، بار بری ها ، سوپر میوه ها ، میوه فروشی ها ، سبزی فروشی ها ، قنادی ، خشکبار ، نون فانتزی ، لوازم بهداشتی و آرایشی ها ، خرازی ها ، بدلیجات ها ، زیورآلات ، لوازم التحریرها ، بوتیک و البسه ها ، کیف و کفش فروشی ها ، گل فروشی ها و مراکز تعمیری در رشته های مختلف
و بسیاری از مشاغل دیگر که شاید از قلم ما افتاده باشد برداشته است تا کسبه محترم با استفاده از این برنامه بتوانند موجب رضایت مندی بیشتر مشتریان خود شده و کیفیت و امکان جوابگویی و خدمات رسانی خود را افزایش داده و در نتیجه به تعداد مشتریان خود بیافزایند.

افتخار ما این است که بتوانیم بهترین خدمت را به مجریان کسب و کار در عرصه سایبری و مجازی ایفا نمائیم .

جوایز نفیس قرعه کشی بزرگ « سیم ثانیه »

یک میلیارد و یک صد میلیون ریال
برای 11 فروشگاه خوش شانس
+
22 سکه بهار آزادی
برای 22 مشتری خوش شانس

به مناسبت جشن سالروز پیروزی انقلاب 22 بهمن 1397

مشتریان محترم برای ایجاد هرفاکتور صاحب یک شانس بیشتر و فروشگاههای محترم برای جوابگویی به هر فاکتور دارای یک شانس بیشتر برای برنده شده در مسابقه قرعه کشی سیسم ثانیه خواهند بود.


بدیهی است برای بالا بردن شانس خود باید از همین الان اقدام نموده و فعالیت خود را بصورت فزاینده ای افزایش دهید تا شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید.

مراسم مفصل قرعه کشی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1397 برگزار خواهد گردید و به قید قرعه یک میلیارد و یکصد میلیون ریال به یازده نفر ( به هر نفر یکصد میلیون ریال ) به فروشگاهها و به 22 نفر سکه بهار آزادی از مشتریان خوش شانس موپوز اهدا خواهد شد.

# شما می توانید با فعال سازی سامانه موپوز ( پوز همراه ) شانس خود در قرعه کشی دو برابر نمایید #

امیدواریم شما هم یکی از اعضای خوش شانس برندگان موپوز باشید

راهنماهای سامانه های زیرمجموعه سیم ثانیه شامل 5 راهنمای اصلی برای استفاده عموم در بخشهای : مشتریان و فروشگاهها و پیکهای فروشگاهها و همچنین مراکزپخش و بازاریابان و توزیع کنندگان آنان بوده و 3 راهنمای داخلی دیگر برای پرسنل و مدیران و لیدرها و پشتیبانان می باشد.

راهنماهای اصلی برای مطالعه طبق لیست ذیل ارائه می گردد :

قوانین و مقررات سایت

1- عضویت یا خرید و یا ارسال هر مطلبی در هر بخشی در سایت برای عموم آزاد و بدون محدوديت خاصى است.

2- مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

3- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

4- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. اما بدیهی است سایت حق دارد مطالبی که توسط کابران ثبت می شود و درج آنها خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران است را از روی سایت حذف کند.

5- در قبال ثبت فاکتور خرید از هر فروشگاه ، خود آن فروشگاه مسئول خواهد بود و تضمين صحت و سلامت تحویل اجناس به مشتری بعهده فروشگاه مربوطه خواهد بود.

6- تمامي امتيازات طرح سيم ثانيه در اختيار شركت سنجش پرداز بوده و درصورت كپي بردارى و يا سوء استفاده از نام و خود طرح شامل پيگرد و برخورد قانوني خواهد بود.

7- شرکت در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسئولیتی ندارد.

8- مسئولیت حفظ و نگهداری از کدهای تخفیف خریداری شده از سایت به عهده کاربران است و درصورتیکه به علت سهل انگاری کاربر، کد مربوطه مفقود شده و یا به دست دیگران برسد سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

9- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

10- عضویت یا خرید یا ارسال مطالب در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست.

11- كسانى كه برخلاف قوانين كشورى جمهورى اسلامي ايران يا شئونات اسلامى و اخلاقى رفتار كرده و مطالبى در توهين به هر شخص يا مقدسات يا مقامات انتشار دهند و يا هر مطلب غير قانونى را ارسال نمايند ضمن معرفي آى پى آدرس آنان به پليس فتا با آنان برخورد قانونى خواهد شد.

درخواست یا ارتباط با سیم ثانیه

احترام به نظرات همه مردم شریف ایران شعار ماست.

 • اطلاعات تماس

  شركت سنجش پرداز

  نشانى : تهران ، خيابان وليعصر ، خيابان پرستو ، پلاك 19

  شماره هاى تماس : 88942209 - 88920081 (021)

  Copyright © 2017

  کانال تلگرامی سیم ثانیه ( @SimSanie )

  سیم ثانیه در اینستاگرام ( SimSanie.ir )

  تمامى حقوق طرح موپوز با ثبت اختراع و حق مالکیت برند و علائم تجاری اعم از سايت و برنامه هاى موبايلى
  سیم ثانیه مربوط به شركت سنجش پرداز بوده
  و هرگونه كپى بردارى پيگرد قانونى دارد.

شرح آمار تعداد
آمار بازديد امروز : 164
كل آمار بازديدها : 17974544

كيفيت برتر ، اعتماد بيشتر

آخرین نظرات مشترکین سیم ثانیه
میانگین امتیاز سیم ثانیه از نگاه اعضاء : ستاره

هر فعال سیم ثانیه شریک و مشاور افتخاری ماست

همه حقوق این سایت برای شرکت سنجش پرداز محفوظ است         SanjeshPardaz Co. LTD. Copyright © 2017 - 1396
logo-samandehi
هرثانیه ، سيم ثانيه